VIANOCE NA AMFITEÁTRI: Pelíšky, kapustnica a punč

plagat_pelisky_5

____________________________________________________________

  • 20.12.14, amfiteáter, BB
  • iniciovalo O.Z. za! amfiteáter
  • zrealizované za pomoci KOLOTOČE, s.r.o., Komunitnej nadácie Zdravé mesto, Mestského divadla – Divadla z Pasáže, Ivana Školudu a Jozefa Mitucha

____________________________________________________________

O.Z. za! amfiteáter pozýva v sobotu 20. decembra o 16:30 na banskobystrický amfiteáter, na podujatie s názvom VIANOCE NA AMFITEÁTRI. Bude sa premietať film Pelíšky, jesť kapustnica a piť punč.

Kultovú filmovú komédiu Pelíšky asi nie je potrebné predstavovať. Film je obľúbený širokou verejnosťou a mnohým sa spája práve s vianočnými sviatkami, kedy býva každoročne vysielaný v televízii. Hoci niektoré scény takmer „zľudoveli“, rozhodne patria Pelíšky k filmom, ktore nestačí vidieť len raz, a je v nich stále čo objavovať.

Okrem toho, že pôjde o ojedinelé verejné odpremietanie Pelíšok po niekoľkých rokoch  na Slovensku, myšlienkou podujatia je práve dať možnosť vidieť film v širšom okruhu priateľov i známych – a to s atmosférou vianočného trhu – s punčom a kapustnicou, ktoré veríme, že zahrejú. Ide tak zároveň o akési „predĺženie“ vianočnej atmosféry z centra až na amfiteáter. Navyše podujatím taktiež nadväzujeme na tradíciu zimných premietaní na amfiteátri v minulosti.

buy diazepam online uk

Vstup je voľný a v prípade dažďa budeme premietať o 16:30 v sále Mestského divadla - Divadla z Pasáže. Podujatie je realizované vďaka podpore Komunitnej nadácie Zdravé mesto.

Comments are closed.